Co je zahradní hadice smršťovací

Články a rady zahradní hadice smrštovací » Co je zahradní hadice smršťovací

Co je to magická smršťovací hadice na vodu ? Shrink hose.

 

Hadice smrstovaci zahradni, hadice na smrstovaci, hadice praha smrstovaci, hadice nejlevnejsi smrstovaci

 

  • Vážení obchodní přátelé, dovolte, abychom Vám představili úžasnou „magickou smršťovací hadici“, která usnadní zalévání trávníků, zahrad nebo chodníků před Vaším bydlištěm.

 

  

 

Inovace v zalévání zahrady.

  • Magická smršťovací hadice přináší vpravdě revoluci do našich zahrad nejen svým patentovaným inovativním designem, který ji odlišuje od všech ostatních stávajících hadic, ale především tím, že významným způsobem zjednoduší Vaši práci při zalévání, čištění či umývání Vašeho auta.

 

Co je nejdůležitější vlastností magické zahradní hadice?

  • Tato úžasná hadice se umí při puštění vody automaticky rozvinout až na trojnásobek své délky. Po vypnutí vody se zase sama smrští a co je nejdůležitější, dá se snadno skladovat. Je lehká, kompaktní, roztahovací a nezamotává se, z tohoto krátkého výčtu jejích kladů oproti klasickým zahradním hadicím jednoznačně vyplývá její nepostradatelnost a užitečnost v současné moderní domácnosti.

 

Unikátní patentovaný design.

  • Jak známo manipulace s obyčejnými hadicemi se obtížná, zvláště s přibývajícím věkem váha hadic narůstá. Většinou jsou vyráběné z PVC materiálu, který sám o sobě je těžký a snadno se ohýbá a láme. Tento ohyb může zmenšit či ucpat průchodnost hadice a při vzrůstu tlaku může dojít k prasknutí. Tato zastaralá zahradní technika práci nijak neusnadňuje ani neulehčuje.

 

  • Konstrukce magické zahradní hadice se silným popruhem a extra širokým průměrem zamezuje zamotávání, dovoluje roztažení až na trojnásobek své základní délky jakmile se zaplní vodou. Jakmile vodu vypnete a z hadice vypustíte, smrští se do své původní délky.

 

Propojovací spojky na hadici smršťovací

 

Technické informace:

  • Magická smršťovací hadice je vyrobena z polyester-latexu, může se napojit na standardní hubici hadice, hadice je určena pro tlak vody: 30 -238 PSI, průměr hadice: 3/4'' (coulu), stříká rovnoměrně a silně, nastavitelná, odolná proti otěru, nekoroduje, odolná proti UV záření, flexibilní, lze ji pověsit na zeď.

 

Další technický zajímavý článek naleznete na - Hadice, zdrobněle též hadička, je specializovaný předmět http://cs.wikipedia.org/wiki/Hadice_%28technika%29

 

Standard: ANSI

Barvy: modrá, zelená, červená

Zahradní hadice smrštovací, smrštitelná zahradní hadice, zahradní hadice na vodu, smrštovací zahradní hadice na vodu, natahovací hadice, zahradní hadice na vodu cena, levně, nejlevnější.

 zahradní hadice

Hadice, zdrobněle též hadička, je specializovaný předmět běžné denní potřeby podrobné informace technické naleznete na http://cs.wikipedia.org/wiki/Hadice_%28technika%29

http://www.reddit.com/domain/zahradni-hadice.com/

Autor : www.zahradni-hadice.com

Klíčová slova - zahradní hadice